top of page
Gökdelenler ve Gökyüzü

GAYRİMENKUL DEĞERLEME

Pazar değeri, bir varlık veya yükümlülüğün, uygun pazarlama faaliyetleri sonucunda, istekli bir satıcı ve istekli bir alıcı arasında, tarafların bilgili ve basiretli bir şekilde ve zorlama altında kalmaksızın hareket ettikleri, muvazaasız bir işlem ile değerleme tarihi itibarıyla el değiştirmesinde kullanılması gerekli görülen tahmini tutardır.

Gayrimenkul değerleme, bir mülkün piyasa değerini belirlemek için yapılan bir süreçtir. Bu süreç, mülkün fiziksel özelliklerini, konumunu, kullanım amacını, piyasa koşullarını ve diğer faktörleri dikkate alarak gerçekleştirilir. Bu değerleme raporu, mülkün gerçek piyasa değerini belirlemek için kullanılır. Gayrimenkul değerleme sürecinde, INDEKS GD olarak deneyimli ve lisanslı uzmanlarımız, mülkün tüm özelliklerini ve piyasa koşullarını dikkatli bir şekilde analiz ederler. Bu analizler sonucunda, doğru ve güvenilir bir değerleme raporu hazırlanır.

Neden gayrimenkul değerleme yaptırmalısınız? 


Gayrimenkul değerleme, yatırım yapmadan önce mülkün gerçek değerini bilmek isteyenler, mülklerini satmak isteyenler, sigorta şirketleri, bankalar ve diğer kuruluşlar için önemlidir. Bu rapor, bir mülkün doğru değerinin belirlenmesine ve daha akılcı yatırım kararları alınmasına yardımcı olur.
 

INDEKS GD olarak, gayrimenkul değerleme sürecinde son derece titiz ve hassas, Uluslararası Değerleme Standartlarına uygun, şeffaf, tarafsız davranıyoruz. Raporlarımızda, mülkün tüm özelliklerini dikkate alarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak en doğru değeri belirlemeye özen gösteriyoruz. 
 

Değerleme hizmetimiz, farklı amaçlar için kullanılabilir. Bunlar arasında, kredi alımı veya satımı, yatırım analizi, vergi beyannameleri, miras paylaşımı, mahkeme davaları gibi işlemler yer alır. Değerleme sürecimiz, müşterilerimize en doğru ve güvenilir sonuçları sunmayı hedefler. Değerleme hizmetimiz, gayrimenkulün gerçek piyasa değerini belirlemek için farklı yöntemleri kullanır. Bu yöntemler arasında emsal karşılaştırma (pazar yaklaşımı), gelir yaklaşımı ve maliyet yaklaşımı yer alır. Her yöntemin kullanılabilirliği, gayrimenkulün türüne ve amacına bağlı olarak değişir.
 

Eğer siz de doğru bir yatırım yapmak veya mülkünüzün gerçek değerini öğrenmek istiyorsanız, INDEKS GD olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzmanlarımız, sizin için en doğru gayrimenkul değerleme raporunu hazırlayacaklar ve piyasadaki en güncel bilgileri kullanarak sizlere en doğru sonucu sunacaklardır.

Diğer Hizmetlerimiz

KURUMSAL

Teklif Al

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

  • Hizmetlerimiz
    En Etkin ve Verimli Kullanım Fizibilite Gayrimenkul Değerleme Yeniden İşlev Kazandırma Hukuki Süreçler İnşaat İlerleme Tespit Çalışması Kentsel Dönüşüm - Yerinde Dönüşüm Kira Değer Analizi Lokasyon Analizi Pazar Araştırması Yatırım Danışmanlığı Yabancıya Satış
  • Kurumsal
    Hakkımızda Sertifikalarımız Referanslarımız Sosyal Sorumluluk Tarihçemiz Partnerlerimiz Sürdürebilirlik Politikalar
  • İletişim
    Kariyer Yayınlar Teklif Al
bottom of page