top of page
Müşterilere Ev Göstermek

YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Özel projeler departmanımız, teminat amaçlı değerleme dışında, yatırımcılar, geliştiriciler ve mülk sahipleri tarafından farklı ihtiyaçlara göre talep edilenlere yönelik UDES (uluslar arası değerleme standartları) uygunluğunda gayrimenkul değerleme hizmeti, pazar araştırması, yer seçimi ve en iyi ve en verimli kullanım analizi kapsamında iç verim oranı, net bugünkü değer, gelecek değer, proje geri dönüş süreleri gibi konularda kapsamlı özel değerleme raporu hizmetleri vermek üzere uzmanlaşmıştır.

Yatırım dünyası her zaman büyük bir potansiyel sunar ve doğru yatırım seçenekleri ile potansiyel karlılık arttırılabilmektedir. Ancak, her yatırım fırsatı her yatırımcı için uygun olmayabilir. Burada INDEKS GD olarak yatırımcılara rehberlik ediyor ve doğru yatırım seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca, yatırımcılarımızın yatırım performanslarını talep etmeleri durumunda düzenli olarak takip ediyoruz. Böylece, herhangi bir imar değişikliği durumunda gerekli bilgilendirmeler yapılarak yatırımcılarımızın karlılıklarını maksimize etmelerini sağlıyoruz.

Gayrimenkul yatırımları, uzun vadeli ve karlı yatırımlar olarak bilinir. Ancak, doğru yatırımı yapmak için doğru araştırmaları ve analizleri yapmak gerekmektedir. Bu konuda doğru danışmanlık hizmeti almak oldukça önemlidir. INDEKSGD olarak, gayrimenkul yatırımcılarına yatırım danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyimlerimizle, yatırımlarınızı en doğru şekilde yönlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Bizden daha önce hizmet alan yatırımcılar, yatırımlarının her aşamasında bizim desteğimizi alarak, risksiz ve karlı yatırımlar, işbirlikleri yaptılar. Siz de yatırım yapmayı planlıyorsanız, INDEKSGD olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yatırımınızı doğru bir şekilde yönlendirmeniz için uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız.

Diğer Hizmetlerimiz

KURUMSAL

Teklif Al

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

  • Hizmetlerimiz
    En Etkin ve Verimli Kullanım Fizibilite Gayrimenkul Değerleme Yeniden İşlev Kazandırma Hukuki Süreçler İnşaat İlerleme Tespit Çalışması Kentsel Dönüşüm - Yerinde Dönüşüm Kira Değer Analizi Lokasyon Analizi Pazar Araştırması Yatırım Danışmanlığı Yabancıya Satış
  • Kurumsal
    Hakkımızda Sertifikalarımız Referanslarımız Sosyal Sorumluluk Tarihçemiz Partnerlerimiz Sürdürebilirlik Politikalar
  • İletişim
    Kariyer Yayınlar Teklif Al
bottom of page