top of page

HAKKIMIZDA

Şirketimiz 15 yıldır gayrimenkul sektöründe bifiil çalışmış, sektör hakkında tüm farklı iş tecrübelerine sahip, sektördeki eksiklikleri tamamlamak için biraraya gelen uzmanlar tarafından kurulmuştur. Tüm gayrimenkullerin verilere dayalı olarak değerlenmesi, geliştirimesi yönünde taraf olan şirket ismini veriden alarak INDEKS GD adıyla hizmet vermektedir.

FAALİYET KONUSU

Yürürlükteki mevzuat çerçevesinde ve Uluslararası Değerleme Standartlarına (IVS) bağlı olarak her türlü resmi ve özel, gerçek ve tüzel kişi ve kuruluşlara ait gayrimenkullerin, gayrimenkul projelerinin ve gayrimenkule dayalı hak ve faydaların belirlenen tarihteki muhtemel değerlerini bağımsız ve tarafsız olarak belirlemek, hukuksal, mali ve bilimsel danışmanlık hizmetini vermektir.

MİSYON

INDEKS GD Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ailesi olarak tüm paydaşlarla birlikte sağladığımız fayda, beceri, uzmanlık ve iş kapasitemizle bizimle çalışmasını sağlayarak, sektörde aranılan ve birlikte çalışılmak istenen lider konuma gelebilmek.

VİZYON

Bilimsellik, bağımsızlık ve tarafsızlığımızdan ödün vermeden, uluslararası değerleme standartlarına uygun, ihtiyaç duyulan hizmetleri geniş ve uzman kadrosu ile hem Türkiye'de hem de yurtdışında hızlı ve güvenilir olarak sağlamak.

DEĞERLER ve ETİK KURALLAR

Şirketimiz, faaliyet gösterdiği gayrimenkul değerleme sektöründe, sürdürülebilirliği ve sürekli büyümeyi amaçlamanın yanında mesleki, hukuki, kurumsal ve etik ilkelere bağlı, yasal prosedürlere uygun ve uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ederek; tarafsız, hızlı, güvenilir, doğru ve kaliteli çözümler üretmek, lider ve yaratıcı kurum yapısıyla sektörün geleceğinde etkin rol oynamak ana hedefimizdir.

Müşteri odaklı yaklaşımla geri bildirimleri dikkate alarak incelemek, kaliteli ve hızlı çözüm üretilerek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak daha iyi olmak temel hedefimizdir.

Telefon

WP: +90 538 042 6234

E-Posta

Sosyal Medya

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
Değerlendirme Raporları ve Analizleri
bottom of page